Boys Cross Country - Statistics

All Meets
  NAME SCHOOL LOCATION TIME
1. Adam Brown North Union Dublin Jerome Celtic Clash 16:36.00
2. Caden Paavola Indian Lake Buck Creek Invitational 17:11.00
3. Brennan Griffith North Union North Union Invitational 17:27.00
4. Joel Krebehenne North Union Dublin Jerome Celtic Clash 17:38.00
5. Jacob Willis North Union Dublin Jerome Celtic Clash 17:42.00
6. Dalton Skaggs North Union Dublin Jerome Celtic Clash 17:46.00
7. Gabe Burggraf North Union Dublin Jerome Celtic Clash 17:50.00
8. James Marco London Granville 18:05.00
9. Bryson Tipton Benjamin Logan Spencerville 18:08.00
10. Logan Brown Graham Districts 18:18.00
11. Reid Vance Indian Lake Bob Schul Invitational 18:24.00
12. Stephen Rausch London Granville 18:44.00
13. Jake Ludlow Graham CBCs @ Indian Lake 18:55.00
14. Landon Wenger Benjamin Logan Spencerville 18:59.00
14. Chris Isler North Union Dublin Jerome Celtic Clash 18:59.00
16. Donny Holbrook Graham Districts 19:21.00
17. Noah Booze Urbana Sidney Invitational 19:23.00
18. Tucker Munz Benjamin Logan Spencerville 19:35.00
19. Lucas Brenstuhl London Granville 19:37.00
19. Andrew Basham Urbana Mechanicsburg Invite 19:37.00
21. Lucas Chess Urbana Sidney Invitational 19:38.00
22. Casey Rensel North Union Dublin Jerome Celtic Clash 19:42.00
23. Kenny Stahler Graham Covington 19:44.00
24. Blake Rhoades Benjamin Logan Spencerville 19:59.00
25. Adam Siddiqi London Granville 20:05.00
26. Daniel Westcott Urbana Miamisburg Invite 20:07.00
27. Matt Millington North Union North Union Invitational 20:11.00
28. Noland King Benjamin Logan Ben Logan 20:16.00
29. Zak Kratowicz North Union North Union Invitational 20:17.00
30. Josh Cahill North Union North Union Invitational 20:21.00
31. Collin Jordan Benjamin Logan Spencerville 20:22.00
32. Dominic Miles Davis London Pickerington North 20:23.00
33. Camden Weiss Urbana Sidney Invitational 20:31.00
34. Derek Ballinger North Union North Union Invitational 20:46.00
35. John Popovich North Union North Union Invitational 21:19.00
36. Zach Blosser Graham Districts 21:33.00
37. Montgomery Smith Benjamin Logan Spencerville 21:39.00
38. Griffin Abbey Urbana Buck Creek Invitational 21:46.00
39. AJ Zavada Graham Districts 21:50.00
40. Ryan Braig Indian Lake Laker Invitational 21:58.00
41. Andrew Hughes Benjamin Logan Spencerville 22:30.00
42. Riky Cantori North Union North Union Invitational 22:55.00
43. Justin Rutan Urbana Sidney Invitational 23:06.00
44. Zack Jolliffe London Pickerington North 23:11.00
45. Jimmy Brayshaw London Pickerington North 23:12.00
46. Tristan Aulds Indian Lake Bob Schul Invitational 23:38.00
47. Dallas Miller Indian Lake Laker Invitational 23:51.00
48. Aidan Pillion Graham Bob Schul 24:36.00
49. Lino Bender North Union North Union Invitational 24:42.00
50. Marcus Cox London Pickerington North 24:56.00
51. Timmy Porter Benjamin Logan Ben Logan 26:45.00
52. Jacob Huhn Indian Lake Laker Invitational 26:49.00
53. Calvin Harvey North Union Dublin Jerome Celtic Clash 27:15.00
54. Mack Plotner North Union North Union Invitational 27:19.00
55. Andrew Jordan London Ben Logan 29:14.00
56. Joel Doss Benjamin Logan Spencerville 32:09.00
57. Nathan Matlack North Union Dublin Jerome Celtic Clash 34:10.00

 
Awards Of Excellence Place Big Jostens