Boys Track - Meet

Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. London 127.0  
2. Bellefontaine 105.0  
3. Tecumseh 82.5  
4. Jonathan Alder 78.5  
5. Kenton Ridge 67.0  
6. Shawnee 57.0  

100 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Landen Gapen Tecumseh :11.24
2. Kaiylin Organ Bellefontaine :11.40
3. Ayden Cooper London :11.58
200 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Ayden Cooper London :22.86
2. Kaiylin Organ Bellefontaine :23.14
3. Landen Gapen Tecumseh :23.28
400 Meter Dash
  NAME SCHOOL TIME
1. Chris White Shawnee :51.06
2. Cameron Jewell Jonathan Alder :51.74
3. Atraylyew Howard Kenton Ridge :51.77
800 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. David Stukey London 2:00.64
2. Luke Goode Jonathan Alder 2:04.44
3. Zayden Taylor Kenton Ridge 2:04.73
1600 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Preston Jackson Tecumseh 4:28.17
2. David Stukey London 4:39.21
3. Sergey Dutt Jonathan Alder 4:43.66
3200 Meter Run
  NAME SCHOOL TIME
1. Preston Jackson Tecumseh 10:01.76
2. David Stukey London 10:20.10
3. Connor Skidmore Bellefontaine 10:31.83
110 Meter High Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Mack Fincham Kenton Ridge :16.16
2. Jaquan Mundy Bellefontaine :16.36
3. Jake Belmont London :16.69
300 Meter IM Hurdles
  NAME SCHOOL TIME
1. Jake Belmont London :42.13
2. Jonas Watkins Jonathan Alder :43.26
3. Seth Thomas Kenton Ridge :43.63
400 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. London :44.25  
2. Shawnee :45.24  
3. Bellefontaine :45.66  
800 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. London 1:35.50  
2. Tecumseh 1:39.13  
1600 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Kenton Ridge 3:33.51  
2. Jonathan Alder 3:33.72  
3. Shawnee 3:36.80  
3200 Meter Relay
  SCHOOL TIME  
1. Shawnee 8:25.05  
2. Bellefontaine 8:26.61  
3. Kenton Ridge 8:33.12  
Shot Put
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Ethan Akers Bellefontaine 48'04.25"
2. Isaiah Jones London 47'00.75"
3. Sullivan Ashcraft Bellefontaine 46'08.00"
Discus
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Isaiah Jones London 145'02.00"
2. Josiah Botello Tecumseh 127'04.00"
3. Sullivan Ashcraft Bellefontaine 122'05.00"
Long Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Ethan Yoder Bellefontaine 21'03.50"
2. Ayden Cooper London 20'09.50"
3. Joey Walker Jonathan Alder 20'03.00"
High Jump
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Joey Walker Jonathan Alder 6'02.00"
2. Zach Jones London 6'00.00"
3. Mack Fincham Kenton Ridge 5'10.00"
Pole Vault
  NAME SCHOOL DIST/HT
1. Drew Berner Tecumseh 12'06.00"
2. Ethan Yoder Bellefontaine 12'00.00"
3. Seth Thomas Kenton Ridge 11'06.00"
 
HomeTown Ticketing